Кияни просять міську владу розібратися із хостелами

Днями на сайті електронних петицій до Київської міської ради з’явилось чергове цікаве звернення. На цей раз кияни протестують проти створення хостелів в квартирах багатоквартирних будинків. Про це повідомляє інформаційний портал «Вероятно».
Автором звернення виступила громадська активістка Наталія Солоп. Вона обурена тим, що людям, які купили житло поруч з хостеламі, переобладнаними із звичайних квартир, доводиться бути сусідами з безліччю підозрілих, а часом небезпечних мешканців стихійних гуртожитків. Вона звернулася до міської влади з проханням боротися з таким явищем в київських багатоквартирних будинках.
- Стихійні готелі в багатоповерхівках ускладнюють життя киян. Адже дешеве житло найчастіше цікавить людей з проблемним минулим. Для відкриття хостелу або міні-готелю в будинку, зараз не потрібна згода всіх мешканців. Господарю потрібно зареєструватися як СПД, а постояльці при в'їзді підписують картку гостя, де описані правила пожежної безпеки і загальні правила поведінки (наприклад, не вживати спиртних напоїв). При цьому гість залишає лише свої паспортні дані і номер телефону, - пише пані Наталя.
На даний момент залишається незрозумілим, яким саме чином треба регулювати проблему, але той факт, що подібні заклади є в певній мірі небезпечними зрозуміло всім. Дана проблема гостро стоїть на порядку денному життя міста. «Вечірка» пильно стежитиме за подальшим розвитком даної теми.
Нагадаємо, у чотирьох кімнатах столичних "хостелів" живуть по 30-40 людей.