На Київщині підліток тікав на авто від патрульних і врізався у паркан. ВІДЕО

Інспектори склали на хлопця три адмінпротоколи. Фото ілюстративне: Борис Корпусенко
Інспектори склали на хлопця три адмінпротоколи. Фото ілюстративне: Борис Корпусенко

На щастя, ніхто не постраждав.

Інцидент трапився днями у Борисполі. Під час патрулювання правоохоронці помітили, що водій легковика Toyota, побачивши поліцейське авто, одразу почав набирати швидкість. Правоохоронці почали переслідувати підозрілу машину.

Як розповіли у патрульній поліції Борисполя, згодом втікач не впорався з керуванням та різався у паркан. За кермом перебував 17-річний хлопець. Підліток не мав права керувати легковим авто, оскільки посвідчення водія відповідної категорії можна отримати лише з 18 років.

Відео з кадрами гонитви

Тож патрульні повідомили про подію батьків неповнолітнього, а на самого хлопця склали три адміністративні протоколи: за порушення ПДР, що призвело до ДТП (ст. 124 КУпАП), керування без прав (ч. 2 ст. 126) і невиконання водієм вимог поліцейського про зупинку (ст. 122-2).

За першу провину загрожує 850 гривень штрафу, за другу — 3 400, а за третю — 153 гривні. Загалом батькам доведеться сплати за недолугого сина 4 403 гривні. Не кажучи вже про десятки тисяч — на ремонт розбитого передка авто.

Читайте також:

«Смертельна ДТП на Київщині: молодий водій врізався у дерево».

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»