У Києві чоловік стежив за дитиною, погрожував ножем та вимагав мобільний

Прокуратура повідомила про термін ув’язнення зловмисника. Фото: ілюстративне з відкритих джерел
Прокуратура повідомила про термін ув’язнення зловмисника. Фото: ілюстративне з відкритих джерел

30-річного нападника засудили на 8 років позбавлення волі.

Чоловік, який з ножем напав на 10-річну дитину заради мобільного телефону, за повідомлення Київської міської прокуратури вже отримав покарання.

За підтримання публічного обвинувачення ювенальними прокурорами Київської міської прокуратури Київський апеляційний суд залишив без змін вирок 30-річному чоловіку, який у Деснянському районі, погрожуючи ножем, відібрав телефон у 10-річного хлопчика.

«Засуджений зайшов у під’їзд будинку слідом за дитиною, притиснув хлопчика до стіни та вимагав віддати телефон та гроші. Втім, грошей у дитини не було, тож перевіривши кишені постраждалого, нападник його відпустив, відібравши телефон», — розповіли в прокуратурі про злочин.

Вироком Деснянського районного суду Києва нападника засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Він подав апеляційну скаргу, яку Київський апеляційний суд відхилив.

Вирок вже набув законної сили.

Читайте також:

«У Києві затримали чотирьох підлітків, які побили військового в Гідропарку».

Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»