У Києві чоловік стежив за дитиною, погрожував ножем та вимагав мобільний

30-річного нападника засудили на 8 років позбавлення волі.
Чоловік, який з ножем напав на 10-річну дитину заради мобільного телефону, за повідомлення Київської міської прокуратури вже отримав покарання.
За підтримання публічного обвинувачення ювенальними прокурорами Київської міської прокуратури Київський апеляційний суд залишив без змін вирок 30-річному чоловіку, який у Деснянському районі, погрожуючи ножем, відібрав телефон у 10-річного хлопчика.

«Засуджений зайшов у під’їзд будинку слідом за дитиною, притиснув хлопчика до стіни та вимагав віддати телефон та гроші. Втім, грошей у дитини не було, тож перевіривши кишені постраждалого, нападник його відпустив, відібравши телефон», — розповіли в прокуратурі про злочин.
Вироком Деснянського районного суду Києва нападника засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Він подав апеляційну скаргу, яку Київський апеляційний суд відхилив.
Вирок вже набув законної сили.
Читайте також:
«У Києві затримали чотирьох підлітків, які побили військового в Гідропарку».
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»