Смертельна ДТП на Київщині: легковик вилетів у кювет і врізався в дерево. ФОТО

Водій загинув до приїзду медиків.
Тіло 37-річного чоловіка рятувальники вирізали із салону понівеченого автомобіля. Смертельна ДТП сталася біля села Вільна Тарасівка, що у Білоцерківському районі, у п’ятницю, 11 квітня. Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС у Києві.
Автомобіль Daewoo Lanos з невідомих причин з’їхав на швидкості з дороги у кювет, де врізався в дерево. Від сильного удару водій загинув одразу. На місце ДТП прибули рятувальники Білої Церкви. За допомогою лебідки надзвичайники стабілізували легковик.


Після цього вони комбінованим інструментом деблокували тіло чоловіка. Всі обставини та причини смертельної ДТП з’ясовують правоохоронці.
У поліції Київщини уточнили, що аварія сталася на автодорозі між селами Вільна Тарасівка та Терезине. не впорався з керуванням, виїхав на узбіччя та здійснив зіткнення з деревом. Попередньо, водій не впорався з керуванням і на швидкості вилетів на узбіччя.


Слідчі Білоцерківського управління поліції розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу — порушення водієм правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть людини. Втім, найімовірніше, справу закриють через загибель винуватця ДТП.
Нагадаємо, протягом березня 2025 року на території Київської області поліцейські зареєстрували 160 ДТП з потерпілими, у яких загинула 21 людина. Ще 200 — отримали травми різного ступеня тяжкості.
Серед основних причин аварій у минулому місяці — перевищення швидкості, порушення правил маневрування, а також проїзду нерегульованих перехресть і пішохідних переходів.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»