На Київщині працюють 11 ветеранських просторів

З початку року на Київщині ветеранські простори надали понад 3,5 тисячі консультацій для захисників, їхніх рідних і родин загиблих чи зниклих безвісти. У 2025-му такі простори планують відкрити в нових громадах.
На Київщині нині діють 11 ветеранських просторів. Вони надають підтримку військовим, їхнім родинам, а також сім’ям полеглих чи зниклих безвісти захисників і захисниць України. Про це повідомили в Київській обласній військовій адміністрації.
Простори працюють у п’яти районах області — Білоцерківському, Броварському, Бориспільському, Бучанському та Обухівському. З початку 2025 року там отримали допомогу 2962 ветерани та члени їхніх родин. Загалом надано 3512 консультацій.
Найбільше звернень зафіксовано у ветеранських просторах Борисполя, Броварів, Ірпеня, Макарова та Василькова.
Серед основних послуг — інформаційно-консультаційна підтримка, психологічна та правова допомога, а також адміністративні послуги. У Борисполі, наприклад, для визначених категорій осіб доступні тренування у басейні дитячо-юнацької спортивної школи.
Крім того, у просторах проводять зустрічі з представниками територіальних центрів комплектування, Пенсійного фонду та центрів зайнятості.
У планах на 2025 рік — відкрити нові ветеранські простори в Білій Церкві, Бучі, Гостомелі та Білогородці. У КОВА зазначають, що мета — створити такі простори в кожній громаді області.
«Вечірній Київ» писав, що в Києві відкрили 40 вакансій фахівця із супроводу ветеранів. Цей проєкт Міністерства у справах ветеранів реалізується у столиці через центр комплексної підтримки ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин Київ Мілітарі Хаб. Наразі за цим напрямом уже відібрали 10 спеціалістів, 5 із них працевлаштовані.
Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»