Обшуки на об’єктах «Київводоканалу»: у компанії заявили про ризики для роботи

Причини обшуків поки що не розголошуються.
Сьогодні, 1 квітня, слідчі Головного управління Національної поліції України проводять обшуки на об’єктах ПрАТ «АК «Київводоканал». Інформацію підтвердила Київська міська державна адміністрація.
У «Київводоканалі» заявили, що такі слідчі дії ускладнюють роботу підприємства, оскільки відволікають співробітників від виконання основних обов’язків. Це, у свою чергу, може призвести до збоїв у наданні життєво важливих послуг жителям столиці.
Водночас у компанії запевнили, що повністю співпрацюють зі слідством і готові надавати необхідну інформацію в межах своїх повноважень.
Інформація доповнюється…
Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»