У березні в центрі столиці демонтували майже тисячу незаконних рекламних конструкцій

«Було і стало»: місто очищають від незаконної реклами. Фото: Управління з питань реклами КМДА
«Було і стало»: місто очищають від незаконної реклами. Фото: Управління з питань реклами КМДА

З 10 до 21 березня в Києві тривали демонтажні роботи, під час яких прибрали 983 рекламні конструкції, розміщені з порушеннями.

Як повідомили в Управлінні з питань реклами КМДА, особливу увагу приділили площі Українських Героїв та прилеглим вулицям.

На самій площі Українських Героїв демонтували понад 215 конструкцій, зокрема 36 — у підземному переході.

Приклад будівлі, з якої зняли незаконно розміщену рекламу.

Також ще 179 незаконних рекламних носіїв прибрали на прилеглих вулицях: Євгена Чикаленка, Великій Васильківській, Павла Скоропадського та Рогнідинській.

«Ми системно очищаємо місто від незаконної реклами, адже безлад у рекламному просторі — це не лише питання естетики, а й безпеки. Вулиці Києва мають бути впорядкованими, а рекламні конструкції — відповідати правилам та гармонійно вписуватися в міський простір», — зазначила директорка Управління з питань реклами.

Без вивіски старовинна будівля виглядає краще.

Демонтажні бригади КП «Київреклама» цього місяця працювали й в інших районах міста, ліквідовуючи самовільно встановлені чи розміщені з порушенням конструкції на фасадах будівель, огорожах, а також штендери та тумби.

Читайте також:

«У Подільському районі в Києві висадили сад бузку». Озеленювачі Подільського району висадили бузок та замульчували велику ділянку у зоні відпочинку на вулиці Мостицькій.

Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»