Молодики за російські гроші кинули «коктейль Молотова» у вікно приймальні депутата Київради Сторожука

Подія сталася на Виноградарі
Подія сталася на Виноградарі

Правоохоронці спіймали двох паліїв і повідомили їм про підозру.

Ними виявилися гості столиці, які нещодавно приїхали до Києва. На замовлення російських спецслужб молодики намагалися підпалити приймальню депутата Київради (фракція «Європейська Солідарність») Вадима Сторожука, який служить у ЗСУ та нині перебуває на східному напрямку.

Подія сталася рано-вранці 19 березня на Виноградарі. Про спробу підпалу депутатської приймальної, що розташована на вулиці Соборній 26-Б повідомив сам Сторожук на своїй сторінці у Facebook. Як розповіли у поліції Києва, правоохоронці виявили на місці вибите у приміщенні вікно та пляшку з запальною речовиною зі слідами горіння на підлозі.

Вадим Сторожук пішов захищати Україну добровольцем. Фото: Facebook

Оперативники Подільського управління поліції та столичного главку встановили, що до скоєння злочину причетні двоє чоловіків, віком 25 та 33 років, які нещодавно приїхали до столиці.

Спільники діяли на замовлення представника ворожих спецслужб, який обіцяв щедру заплатити за виконане заведення. Під його керівництвом вони обрали ціль і на світанку прийшли до приймальні, розбили ломом вікно та кинули в середину пляшку з запальною сумішшю.

Того ж дня поліцейські затримали паліїв. Під час обшуку у них вилучили речові докази, що вказують на їхню причетність до вчинення злочину. Обіцяних грошей від свого російського куратора вони так і не отримали.

Натомість отримали підозру за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу — умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу. Чоловікам загрожує від трьох до 10 років тюрми. А поки що суд взяв підозрюваних під варту.

Читайте також:

«У Києві затримали 19-річного хлопця, який намагався підпалити банк у Дніпровському районі».

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»