У Деснянському районі учні задля розваги «замінували» власну школу

Вибухотехнічна служба. Ілюстративне фото: Борис Корпусенко
Вибухотехнічна служба. Ілюстративне фото: Борис Корпусенко

З малолітніми псевдомінерами правоохоронці провели профілактичну бесіду, а батьків дітей притягнули до адміністративної відповідальності.

Учора, близько 13 години до правоохоронців надійшло повідомлення про замінування учбового закладу Деснянського району.

Поліцейські повідомили керівництво закладу та перевірили будівлю й прилеглу до неї територію — інформація виявилась хибною.

Надалі правоохоронці встановили, що неправдивий виклик здійснили учні даної школи, 8 та 9 років. Діти пояснили, що хотіли перевірити швидкість реагування на виклик спеціальних служб.

«Жартівникам» усього 8 та 9 років. Фото: Національна поліція

До учбового закладу запросили батьки обох «жартівників», відносно яких інспектори склали адміністративні матеріали за ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення — неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей.

За вчинки своїх дітей дорослим загрожує штраф, а з малолітніми порушниками правоохоронці провели профілактичну бесіду.

Як писав «Вечірній Київ», столичні правоохоронці, завдяки постійному моніторингу соцмереж, виявляють значну кількість інцидентів у підлітковому середовищі, у навчальних закладах. Наразі поліція проводить перевірку за фактом бійки, що сталася в одній зі шкіл Голосіївського району.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»