У Києві біля озера Синє невідомі постріляли собак

Поліція відкрила криміналну справу щодо вбивць тварини. Фото Нацполіція
Поліція відкрила криміналну справу щодо вбивць тварини. Фото Нацполіція

Поліція Києва розпочала кримінальне провадження за фактом жорсткого поводження з тваринами.

У Подільському районі столиці хтось познущався з безпритульних тварин, повідомили правоохоронці.

Сьогодні до поліції надійшло повідомлення від небайдужого перехожого про те, що біля озера «Синє» він виявив двох собак з кульовими пораненнями.

Озеро Синє.

«Одна з яких загинула на місці події, а іншу у вкрай важкому стані було доставлено до ветеринарної клініки», — розповіли поліцейські.

Відомості щодо цієї події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу України.

На місці іниденту.

Триває слідство, встановлюються всі обставини події, а також особа, причетна до скоєння злочину.

Санкція статті передбачає від пʼяти до восьми років позбавлення волі.

Зоолікарі забрали поранену собаку.

«Вечірній Київ» писав про те, що у Києві судитимуть вбивцю безпритульного пса.

Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»