Потрощені авто на дорозі: водій без прав і під наркотиками вчинив ДТП в Києві

Нетверезий під наркотиками керманич вчинив ДТП, в якій дивом обійшлося без травмованих, але є побиті автівки.
Подія трапилася у Святошинському районі. За інформацією поліції, водій автомобіля Mazda не впорався з керуванням та зіткнувся з автівкою Opel.

Інспектори прибули на місце події та виявили у ймовірного винуватця аварії ознаки наркотичного сп’яніння.
«Також ми з’ясували, що чоловік не мав права керувати транспортними засобами», — зазначають у поліції.
Патрульні відсторонили громадянина від керування та склали на нього відповідні адміністративні матеріали:
— Керування транспортним засобом у стані сп’яніння);
— Порушення ПДР, що спричинило ДТП;
— Керування транспортним засобом особою, яка не має такого права.
Надалі рішення по справі прийматиме суд.
Читайте також за темою:
«Смертельна ДТП у Музичах: жінка загинула під колесами Dacia Logan».
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»