На Київщині зниклу школярку розшукали за допомогою собак

З дівчинкою все гаразд.
Подія сталася днями в одному з населених пунктів Київщини. Батьки не дочекалися доньки зі школи та забили на сполох. Про це розповіли у Кінологічному центрі поліції у Київській області.
Спочатку родичі були переконані, що дівчинка повернеться після того, як прогуляється з однолітками. Але коли почало темніти, зателефонували її однокласникам і з’ясували, що всі вони вже вдома. Спочатку рідні шукали зниклу самостійно. Але марно, дитину після школи ніхто не бачив.
Батьки звернулися до правоохоронців. До пошуків долучилися два розрахунки зі службовими собаками — кінолог Микола з німецькою вівчаркою Некстом та кінологиня Катерина з бельгійською вівчаркою Вайдою. Після тривалих пошуків спільними зусиллями дитину вдалося відшукати та повернути додому неушкодженою.

Як з’ясувалось, дівчинка образилася на докори дорослих, а тому після школи не пішла додому, а блукала округою.
Читайте також:
«Заїхав „світ за очі“: столичні патрульні повернули додому хлопчика, який загубився».
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»