У Києві жінка до смерті приревнувала чоловіка

Жінка всадила ніж у спину благовірного. Фото ілюстративне: Борис Корпусенко
Жінка всадила ніж у спину благовірного. Фото ілюстративне: Борис Корпусенко

Застілля співмешканців закінчилось вбивством.

Жінка запідозрила чоловіка у невірності та встромила йому ніж у спину. Тепер їй загрожує до 15 років тюрми. Про це повідомили у поліції Києва.

Кривава трагедія сталася у Святошинському районі в одній з квартир багатоповерхівки, де проживали співмешканці — 39-річна жінка та 46-річний чоловік. Під час застілля між ними виникла сварка через ревнощі.

Коли словесних аргументів забракло, жінка схопила кухонний ніж, який, на жаль, нерідко стає останнім аргументом у побутових конфліктах, підігрітих алкоголем, і вдарила ним чоловіка у спину. Від отриманих травм він помер.

Жінку затримали та повідомили про підозру за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу — умисне вбивство. Їй загрожує від семи до 15 років тюрми.

Читайте також:

«На Київщині засудили пенсіонера, який через ревнощі живцем спалив цивільну дружину».

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»