Хакатон Kyiv Smart City - нові ідеї для зручного міста

 Хакатон Kyiv Smart City - нові ідеї для зручного міста

350 спеціалістів в галузі розробки програмного забезпечення зібралися у столиці аби  інтенсивно і згуртовано запропонувати Києву сучасні підходи до вирішення найрізноманітніших проблем міста. Хакатон Kyiv Smart City зібрав в вATMASFERA.  півсотні команд для створенням нових зручних сервісів. На захід завітав перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов. Він звернувся до всіх учасників і подякував їм за активну життєву позицію та участь у розвитку Києва як «розумного міста»:
- Дякую всім учасникам. Ми дуже раді, що в Києві так багато небайдужих спеціалістів, які готові працювати над «розумними» рішеннями для міста. Зі свого боку, ми готові активно підключатися до роботи та надавати підтримку. Оскільки зацікавлені у створенні сприятливих умов, щоб ви залишилися в Києві й надалі розвивати його, - зауважив Ігор Ніконов.

На хакатоні була купа цікавих ідей та ініціатив.  Організатори - Kyiv Smart City  - запевняють, що упевнені на всі сто, що ці проекти розвиватимуться і далі. Та перетворятьсяу у дійсно зручні та потрібні киянам сервіси

До слова, визначено п'ять переможців хакатону. Зокрема:

1. Проект “Енергоефективність”. Система аналізу втрат теплової енергії та відслідковування енергеефективності будівель.

2. Проект “Арбуз”. Карта небезпечних вулиць Києва, яка поєднана з системою нотифікації про перебування в небезпечній зоні.

3. Проект “ХАИ Healthmonitor”. Система контролю стану здоров’я та місцезнаходження людини з пристроєм, який здійснює вимірювання показників життєдіяльності та надсилає інформацію лікарю.

4. Проект “Київ Дів Сервіс”. Сервіс для людей з проблемами слуху, який дозволяє спілкуватись з тими, хто добре чує, викликати таксі за допомогою спеціального додатку, надає сурдоперекладачів, а також допомагає викликати співробітників ЖКГ та екстренні служби.

5. Проект “Open City”. Єдина платформа, яка буде отримувати аудіо, відео та інші дані та інтегровувати цю інформацію з муніципальними службами.