Обстежуємо пошкоджений будинок у Соломʼянському районі та відновлюємо електропостачання, — Віталій Кличко

Віталій Кличко на місці трагедії. Фото: Олексій Самсонов
Віталій Кличко на місці трагедії. Фото: Олексій Самсонов

Всю ніч поблизу будинку був розгорнутий гуманітарний штаб для допомоги мешканцям.

У ніч проти 26 жовтня армія РФ вчергове атакувала Київ ударними безпілотниками. Ворожий БПЛА влучив у житловий будинок у Соломʼянському районі. Пошкоджені квартири на 17, 18 і 19 поверхах.

Зранку на місце трагедії прибув мер Києва Віталій Кличко.

«Зараз обстежуємо будинок. Це займе кілька діб. Після цього, якщо це буде можливо, будемо відновлювати електропостачання, щоби люди повернулись до своїх квартир», — прокоментував він.

Мер також нагадав, що поблизу будинку співробітники управління соціального захисту населення спільно з «Червоним Хрестом» розгорнули гуманітарний штаб. Усю ніч там допомагали постраждалим.

«Зараз ще тривають перевірки. Більш детальну інформацію ми зможемо надати згодом, ” — додав Віталій Кличко.

«Вечірній Київ» писав, що рятувальники вивели з будівлі понад 100 людей. На жаль, ворожий обстріл забрав життя 15-річної дівчинки. Ще п’ятеро отримали поранення.

До теми — В Ірпені уламки дрона влучили в будинок

Даша ГРИШИНА, фото Олексія САМСОНОВА, «Вечірній Київ»