Веселі аніматори, цікаві конкурси та вікторини — це Family Day

Веселі аніматори, цікаві конкурси та вікторини — це Family Day

У суботу, 5 вересня, у Парку Перемоги в Дніпровському районі столиці відбувся фестиваль для всієї родини Family Day. Зону відпочинку було поділено на декілька локацій: базар, де можна продати непотрібні речі, з яких виросла дитина чи, навпаки, придбати потрібні; майстер-класи з ліпки, оригамі, малювання на папері, кераміці та піском, вікторини й батути для найменших відвідувачів свята; локація, де власники собак могли проконсультуватись у кінолога й отримати собачий корм для свого улюбленця, та зона, де кожен охочий міг знайти вірного пухнастого друга («взяти на виховання» собачку можна було у представників благодійного фонду «Happy Paw»); а також локація від МакДональдз.

Тут можна уявити себе власником справжної собаки
Тут можна уявити себе власником справжної собаки
Разом вчити азбуку цікавіше
Разом вчити азбуку цікавіше
Грайливі цуценята шукають родину
Грайливі цуценята шукають родину
Веселий аніматор розважає малечу
Веселий аніматор розважає малечу

Адріана, піар-менеджер цього фонду, розповіла, що організація опікується безпритульними собаками. Але в майбутньому планує розширити свої повноваження й на безхатніх котів. Адріана додає:

- Мета сьогоднішнього заходу — улаштувати безхатніх собачок. Сюди з нами завітали лагідні та грайливі песики-дівчата, і ми сподіваємося, що сьогодні вони знайдуть сім’ю.

Корисним виявився досвід спілкування дітей з тваринами, адже, як виявилось, не всі малюки розуміли, що тваринка — це не тільки приємне дозвілля, а ще й деякі обов’язки з догляду за нею. Так, п’ятирічна Лєра, не знала, що собака іноді справляє природні потреби. Дівчинка була дуже здивована, коли з цуценям таке сталося. Але їй пояснили, що це жива істота, яка не тільки їсть.

Також благодійним фондом було організовано лекції для дітей, на яких розповідалося про догляд за чотирилапим другом та правила поводження із собаками в громадських місцях. Після того відбулася вікторина з питаннями про собак. Ті, хто правильно відповідав, отримували призи.

У локації за яку відповідав МакДональдз, дітей не можна було відірвати від чудернацьких величезних коробок ХЕППІ МІЛ. Тут була спортивна коробка-лабіринт, кудлата коробка, що мурчала, як котеня, коробка-розмальовка, до якої швидко створилася черга з дітей, котрі бажали проявити свої творчі здібності та розмалювати її фарбами. Також була коробка, яка бризкалась водою, але зважаючи на не дуже спекотну погоду, не всім дітям пощастило пострибати по калюжах біля цього винаходу. Для тих, хто вже вміє читати, був цікавий конкурс: скласти без помилок слово з великих кубиків. Ті ж, хто впорався із завданнями, отримували наліпку. Зібравши п’ять наліпок, можна було їх обміняти на приз.

Напевно,  веселе свято в Парку Перемоги сподобалось кожному відвідувачу – і маленькому,і великому, і пухнастому. І тому, хто любе активні забави, і тому, кому цікавіше – робити вироби власноруч.