У Києві уламок «шахеда» залетів у вікно. ВІДЕО

На щастя, обійшлося без постраждалих.
У ніч на 21 жовтня у Києві працювали сили ППО. Повітряна тривога у столиці тривала понад п’ять годин. Внаслідок атаки російських ударних БпЛА по Києву, зафіксовано падіння уламків в Дніпровському, Голосіївському та Соломʼянському районах міста.
Журналісти телеканалу «Київ» побували в одній з квартир на останньому поверсі 16-поверхівки у Голосіївському районі. Там уламок збитого «шахеда» пробив вікно та залетів на кухню.
За інформацією начальника КМВА Сергія Попка, внаслідок атаки російських ударних БпЛА по Києву, зафіксовано падіння уламків у трьох районах міста.
Зокрема, у Дніпровському районі був пошкоджений електричний кабель. У Голосіївському — в багатоквартирному житловому будинку зафіксовано часткове пошкодження оздоблення стін та є вибиті вікна. У Солом’янському — падіння уламків спричинило пожежу на даху одноповерхового житлового будинку.
Нагадаємо, що внаслідок дронової атаки на Київ у ніч проти 19 жовтня, була пошкоджена багатоповерхівка та кілька авто у Дарницькому районі. Зокрема, невеликий уламок збитого БпЛА потрапив у квартиру через вікно балкона. Поранень зазнала одна жінка.
.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»