У Києві поліція затримала рецидивіста, який вбив свою тещу

Зловмисника затримали. Фото: поліція Києва
Зловмисника затримали. Фото: поліція Києва

Зловмисник напідпитку поконфліктував з 79-річною жінкою та вбив її. Раніше він вже був судимий за аналогічний злочин.

За інформацією відділу комунікації поліції Києва, до Дніпровського управління поліції надійшла інформація від чоловіка, про те, що у квартирі на вулиці Райдужній він виявив без ознак життя матір своєї співмешканки. За словами заявника, жінка могла загинути внаслідок нещасного випадку, впавши на табурет.

Втім, правоохоронці виявили на тілі 79-річної місцевої мешканки численні тілесні ушкодження. У подальшому поліцейські встановили, що до побиття причетний сам заявник — зять загиблої, який мешкав разом з нею в одній оселі.

«Зловмисник під час конфлікту з жінкою, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, почав бити стареньку кулаками, ногами та праскою по голові. Від отриманих травм потерпіла померла на місці події. Слідчі затримали 41-річного місцевого мешканця у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України неподалік від місця події. Відомо, що останній вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічного злочину», — повідомляють подробиці у поліції столиці.

Правоохоронці повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України — умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілої. Наразі суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, йому загрожує до десяти років позбавлення волі.

Читайте також: «Граната в лісосмузі та вибухівка: що знайшли у Києві за добу».

Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»