У Києві ДСНС оголосила перший рівень небезпеки, жовтий

Другу добу ДСНС попереджає про туман у Києві та області та слабку видимість на дорогах.
Сьогодні, за даними Укргідрометцентру у столиці в першій половині дня густий туман, видимість 200-500 м (I рівень небезпеки, жовтий).
У ДСНС закликали громадян дотримуватися елементарних правил безпечної поведінки, зокрема на автошляхах.

Під час керування автомобілем в тумані необхідно:
— істотно знизити швидкість руху;
— при наявності протитуманних фар включити їх спільно з ближнім світлом;
— тримати безпечну дистанцію з автомобілями;
— при зупинці увімкнути аварійну світлову сигналізацію;
— уникати різких маневрів на дорозі.
Також пішоходам варто одягати світловідбивні елементи — флікери, аби бути помітними для водіїв під час туману та у темний час доби. Світловідбивні елементи на одязі рятують життя дорослих та дітей.
«Вечірній Київ» писав також про те, що до столиці спішить холодний дощ, його слід очікувати на вечір.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»