У Києві допоможуть людям, які переживають втрату рідних і близьких
У Києві людей, які проживають горе втрати, запрошують на групу підтримки.
Український ветеранський фонд запрошує людей, які переживають втрату рідних і близьких, долучатися до очної групи підтримки.
Зустрічі відбуватимуться раз на два тижні, у суботу, о 12:00. Приєднуйтеся, якщо після втрати минуло 5 — 6 місяців. Про це «Вечірньому Києву» повідомили в Українському ветеранському фонді.
Зазначається, що група підтримки — це простір довіри, поваги та взаємопідтримки, в якому є можливість побути серед людей зі схожим досвідом, отримати підтримку та турботу. А фахові психологи допомагають проживати біль та розпач, гнів та тугу.
Очна група підтримки, яку започатковує Український ветеранський фонд, призначена для людей, які проживають втрату, від якої минуло 5 — 6 місяців. Її проводитимуть сертифіковані фахівці — психологи Гарячої лінії кризової підтримки фонду відповідно до восьмикрокової програми, розробленої Центром психологічної підтримки для людей, які втратили близьких.
«У горі людина переживає певні етапи. І до кожного етапу має бути свій підхід психологічного впливу. Саме тому групи розподілені за терміном втрати. Тут не йдеться про знецінення досвіду втрати, навпаки — про більш уважне і систематизоване ставлення до цього», — пояснює головний психолог Гарячої лінії кризової підтримки Українського ветеранського фонду, ветеран Олександр Чаморсов.
Зустрічі групи стартують у жовтні, після набору учасників, і відбуватимуться один раз на два тижні, у суботу, о 12:00 за адресою: вул. Дегтярівська, 48. Тривалість кожної зустрічі — 3 години з перервою.Заплановано вісім основних зустрічей групи та дев’ята ресурсна. Участь безоплатна.
У групі закритого типу буде до 8 учасників, для яких створять окремий закритий чат в Telegram. Тому під час реєстрації необхідно вказувати дійсні номери телефонів. Якщо ж номер прихований — збережіть номер: +38 067 400 46 60 (Telegram Гарячої лінії кризової підтримки).
Перед формуванням групи передбачено індивідуальну зустріч / консультацію для знайомства, під час якої людина зможе детально дізнатися про роботу та умови участі в групі підтримки тощо. Ця зустріч відбуватиметься онлайн та триватиме одну годину. Щоб долучитися до групи підтримки заповніть реєстраційну форму.
Цей проєкт став можливим завдяки програмі «Український Фонд Швидкого Реагування» IREX та за підтримки Державного департаменту США.
Нагадаємо, у Києві відбувся Фестиваль ветеранської культури
Марія СОЛОВЙОВА для «Вечірній Київ»