Американський психолог навчатиме, як допомогти військовим з посттравматичним симптомом

Американський психолог навчатиме, як допомогти військовим з посттравматичним симптомом

В Україні тривають військові дії. Тисячі військових щоденно ризикують своїм життям заради спокою країни. І чимало із них, навіть після демобілізації, удома, не можуть впоратися із пережитими жахами війни, і  повернутись до мирного життя. Як допомогти таким військовим навчатимуть психологів у Києві.

- У період з 7 по 12 вересня 2015 року в приміщенні Центру культури і мистецтв МВС України (м. Київ, вул. П.Орлика, 16/12) за ініціативою Народного депутата України Ольги Богомолець та за підтримкою керівництва МВС України відомий американський психолог, бізнес-тренер, ветеран війни у В’єтнамі Френк Пьюселік та компанія «Пьюселік Консалтинг Груп» проведуть семінари - тренінги з психологічної реабілітації працівників органів внутрішніх справ, військовослужбовців, які повертаються до дому із зони бойових дій, за програмою «Самоврядування посттравматичним стресовим розладом (ПТСР), - зазначають у прес-службі МВС України.

В семінарі - тренінгу візьмуть участь фахівці центрів психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору ГУМВС, УМВС (лікарі - психологи, практичні психологи, лікарі - психотерапевти), практичні психологи служби психологічного забезпечення МВС, ГУМВС, УМВС, військові психологи, лікарі - психіатри з’єднань, військових частин Національної гвардії України.

Основним завданням семінарів - тренінгів є підготовка фахівців, які зможуть якісно працювати з людьми, що пережили військові події та зазнали стресу або психологічних травм внаслідок військового конфлікту на Сході України.