«Володарі Стихій»: у Києві покажуть перший інструментальний мюзикл
На гостей також чекатиме музичне фентезі-шоу.
16 жовтня на сцені МЦКМ «Жовтневий палац» відбудеться музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій».
Інструментальний мюзикл поєднає у собі витончену майстерність чотирьох солістів-інструменталістів: бандура, цимбали, скрипка та етнодухові. Разом з ними на одній сцені виступить Національний академічний оркестр народних інструментів України, а також продемонструють хореографічні перформанси та інноваційні технології візуалізації.
Фентезійна основа інструментального мюзиклу базується на тисячолітній легенді, що бере свій початок у часи Трипільської цивілізації.
Чотири музиканти, що виступають як Володарі Стихій, майстерно грають на символічних інструментах: бандура уособлює воду, цимбали — землю, скрипка — вогонь, а етнічні духові інструменти — повітря. Авторські твори музикантів та відомі хіти поп, фолк, класичної та рок-музики звучать у неповторному виконанні оркестру НАОНІ.
Окрім музики, проєкт вражає складними аранжуваннями, глибоким змістом, цікавою сюжетною лінією та інноваційним візуальним оформленням, що включає 3D-віджеїнг і хореографічні перформанси.
Історія проєкту розпочалася у 2018 році, коли за підтримки Українського культурного фонду відбулися прем’єри на сценах Київської та Одеської опер, а також в Івано-Франківському театрі.
Згодом, у 2020 році був записаний студійний альбом, а у 2022 році шоу представили у французькому місті Мец. Через рік зняли музичний фільм на основі проєкту в 12 знакових місцях України, таких як Писаний Камінь, Скелі Довбуша та Манявський водоспад.
А вже у 2025 році заплановано європейське турне по Німеччині, Австрії та Швейцарії.
«Глядачі зануряться в атмосферу фентезі та легенди часів Трипільської цивілізації через візуалізацію картин-легенд українського художника Віктора Крижанівського, які сповнені глибокого символізму і сакрального змісту. А також через візуалізацію артефактів та символів часів Трипільської цивілізації, про які ми знаємо з казок і легенд, та через звуки унікальних традиційних українських народних інструментів», — розповідають організатори.
Місце проведення: МЦКМ («Жовтневий палац»), Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Дата і час: 16 жовтня, 19:00.
Придбати квитки можна за посиланням.
Читайте також: у столиці презентують документально-художню виставку про Харків.
Олександра ПЛАКІНА, «Вечірній Київ»