Кличко відзвітував про свою діяльність на посаді мера

Кличко відзвітував про свою діяльність на посаді мера

Мер Києва Віталій Кличко представив звіт про результати діяльності на посаді очільника столиці. Про це повідомив сайт міського очільника.

Мер запросив представників ЗМІ на найбільше комунальне підприємство столиці, на якому працюють майже 10 тисяч киян, - в одне з депо "Київпастрансу". Мер виїхав до журналістів на новій снігоприбиральній машині, яка тепер допомагає столичним комунальникам прибирати тротуари.

Кличко представив відео, де показано, як ремонтували школи і лікарні, дороги та будинки. Згадано про масове встановлення теплолічильників та старт проекту електронного запису до лікаря. Закордонні поїздки, під час яких велися перемовини про інвестиції у нашу столицю. Запуск світломузичних фонтанів на Русанівці та передачу автомобілів для медиків.

Під час презентації Кличко представив динаміку змін в різних сферах життєдіяльності міста, а також акцентував на проблемах, які ще належить розв'язати в столиці. Наприклад, столична влада демонтувала понад 7,5 тисяч незаконних МАФів. Крім того, заявив Кличко, влада взялася і за впорядкування рекламних носіїв - було демонтовано більше 10 тисяч рекламних носіїв. 

Особливої ваги для столичної влади набула ситуація з незаконним будівництвом. За словами мера, вирішити проблему з незаконним будівництвом має і ухвалення Генерального плану міста, до розробки якого залучені фахівці, експерти та громадськість.

Крім того, болючим залишається і питання паркування в місті. Віталій Кличко зазначив, що попри те, що хаотичне паркування створює незручності для пересування містом та аварійні ситуації, місцева влада не має жодних повноважень для евакуації авто чи штрафування їхніх власників.