До ПЦУ офіційно перейшли ще три парафії на Київщині

На Київщині стало більше храмів, що знаходяться в лоні ПЦУ. Фото ілюстративне: Борис Корпусенко
На Київщині стало більше храмів, що знаходяться в лоні ПЦУ. Фото ілюстративне: Борис Корпусенко

Великадимерська та Переяславсько-Вишневська єпархії тепер поповнились парафіями, які офіційно перейшли з УПЦ (МП) до ПЦУ.

Як повідомив сайт RISU парафіяни сіл Світильня, Гребельки та Кулажинці Великадимерської територіальної громади вже отримали юридичне підтвердження свого приєднання до Православної Церкви України. Свято-Михайлівська парафія отримала офіційну державну реєстрацію.

Парафіяни та настоятель, що перейшли до ПЦУ. Фото: Ірина Коваль.Facebook

Ірина Коваль розмістила у фейсбуці офіційне повідомлення, де йдеться про реєстрацію релігійних громад, що здійснили перехід до ПЦУ.

«Вітаємо настоятеля та парафіян храму на честь Архистратига Михаїла. Бажаємо Господньої допомоги і наснаги у розвитку парафії та будівництві нового храму! Віримо в об’єднання всього українського православ’я довкола Православної Церкви України», — звернулась до парафіян Ірина Коваль.

Детально:

27 квітня 2024 року віряни трьох сіл на загальних зборах одностайно ухвалили рішення про приєднання до Переяславсько-Вишневської єпархії.

У травні до Київської обласної державної адміністрації було подано Статут із змінами та доповненнями, а 23 липня, після детального вивчення документів, голова Київської ОДА підписав рішення про перереєстрацію громади.

Читайте за темою:

«Ще одна церква на Київщині перейшла від УПЦ (МП) до ПЦУ». Громада села Гавронщина перейшла до ПЦУ від УПЦ (МП).

Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»