До ПЦУ офіційно перейшли ще три парафії на Київщині

Великадимерська та Переяславсько-Вишневська єпархії тепер поповнились парафіями, які офіційно перейшли з УПЦ (МП) до ПЦУ.
Як повідомив сайт RISU парафіяни сіл Світильня, Гребельки та Кулажинці Великадимерської територіальної громади вже отримали юридичне підтвердження свого приєднання до Православної Церкви України. Свято-Михайлівська парафія отримала офіційну державну реєстрацію.

Ірина Коваль розмістила у фейсбуці офіційне повідомлення, де йдеться про реєстрацію релігійних громад, що здійснили перехід до ПЦУ.
«Вітаємо настоятеля та парафіян храму на честь Архистратига Михаїла. Бажаємо Господньої допомоги і наснаги у розвитку парафії та будівництві нового храму! Віримо в об’єднання всього українського православ’я довкола Православної Церкви України», — звернулась до парафіян Ірина Коваль.
Детально:
27 квітня 2024 року віряни трьох сіл на загальних зборах одностайно ухвалили рішення про приєднання до Переяславсько-Вишневської єпархії.
У травні до Київської обласної державної адміністрації було подано Статут із змінами та доповненнями, а 23 липня, після детального вивчення документів, голова Київської ОДА підписав рішення про перереєстрацію громади.


Читайте за темою:
«Ще одна церква на Київщині перейшла від УПЦ (МП) до ПЦУ». Громада села Гавронщина перейшла до ПЦУ від УПЦ (МП).
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»