У Шевченківському районі комунальники продовжують працювати у посиленому режимі

Як і вчора, комунальні служби району продовжують ліквідовувати наслідки негоди. Працівники Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району» розчищають прибудинкові території району від снігу та ожеледиці. Сьогодні залучено 507 осіб для роботи, працює 26 одиниць снігоприбиральної техніки, використано 0,010 тис.тон посипкового матеріалу.
- Першочергово сьогодні очищали від снігу центральні вулиці, зупинки міського громадського транспорту, територію біля станцій метрополітенів, тротуари, пішохідні доріжки та місця масового скупчення людей. Так, працівниками КП ШЕУ сьогодні задіяно 82 особи для розчищення доріг, працює 34 одиниці техніки підприємства, використано 0,47 тис. тон піско-соляної суміші. Розчищено від наледі та снігу 126,9 км доріг та 199,4 тис.кв.м тротуарів, - повыдомили в Шевченківськый РДА.
Озеленювачі Шевченківського району прибирають сніг в парках, скверах та зелених зонах району за допомогою спецтехніки також залучені бригади з ручного прибирання. Наразі роботи тривають.

Нагадаємо, у районах показали, як прибирають сніг.