Помста за Охматдит: для Третьої штурмової збирають 10 мільйонів гривень

На ці кошти придбають прилади нічного бачення, які допоможуть ефективно нищити ворога.
Офіційний штабний фонд (БО БФ «Підтримай Третю штурмову») оголосив збір на помсту.
«Країна-терорист має понести відповідальність за удари по дитячих лікарнях та цивільних обʼєктах, — йдеться на повідомленні. — Ворога не зупиняють ані Женевські конвенції, ані заклики міжнародної спільноти, ані сам факт Охматдиту як цілі. Діє лише мова сили. Разом з комунікаційною компанією Truman запустили збір. Ціль — 10 мільйонів для 3 ОШБр. На помсту. Truman розпочав своїм донатом в 1 мільйон. Партнер компанії, юридична фірма Asters, також долучилась власним мільйоном. Закликаємо й вас підтримати збір!»
Як розповів «Вечірньому Києву» представник офіційного штабного фонду (БО БФ «Підтримай Третю штурмову») Костянтин Ляшенко, за зібрані кошти придбають прилади нічного бачення для бійців.
«Ці прилади, як і дрони, потрібні всім і в великій кількості. На жаль, під час обстрілів, штурмів та атак вони часто ламаються, а нові коштують досить дорого, — поділився Костянтин Ляшенко. — Водночас вони дають змогу ефективно нищити ворога і вдень, і вночі».
Вартість одного приладу нічного бачення — більш як 200 тисяч гривень.

Збір оголосили 15 липня, і за цей час зібрали вже майже 2,5 мільйона з запланованих 10.
Долучитися та задонатити можна за посиланням.
Нагадаємо, у Києві оголосили збір на 200 ударних дронів «помсти». Спільнота Los Solomas організувала збір грошей на закупівлю 200 FPV дронів.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»