Фурам знову заборонили в’їжджати до Києва

Обмеження руху великогабаритного вантажного транспорту ввели через спеку.
Фурам заборонили в’їжджати до Києва у неділю, 14 липня. Як повідомили у патрульній поліції Києва, задля збереження асфальтового покриття вантажівкам не можна рухатися дорогами столиці, коли температура повітря становить понад 28 градусів тепла.
Заборона стосується транспорту фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь понад 7 тонн.
«Перечекати спекотний період водії можуть на майданчиках для тимчасової стоянки в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу», — додали у патрульній поліції Києва.
Про зняття обмеження обіцяють повідомити додатково. До речі, у суботу, 13 липня, рух великовагового транспорту Києвом відновили лише о 22:00.
Аномальна спека у столиці триватиме й наступного тижня. А сьогодні, 14 липня, стовпчики термометрів покажуть у місті від 35 до 37 градусів тепла.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»