Триває приймання заяв на матеріальну допомогу для постраждалих від обстрілу Києва

Адресна матеріальна допомога надається через Департамент соціальної та ветеранської політики КМДА.
За інформацією заступниці голови КМДА Марини Хонди, з 2022 року майже 5400 киян, які постраждали від обстрілів, отримали одноразову адресну матеріальну допомогу в рамках міської програми «Турбота. Назустріч киянам».
Загальна сума виплати склала майже 54 мільйони гривень:
• 2022 рік: 1012 киян отримали допомогу на загальну суму 10 мільйонів 120 тисяч гривень.
• 2023 рік: 2329 киян отримали допомогу на загальну суму 23 мільйони 290 тисяч гривень.
• 2024 рік: 2030 осіб отримали допомогу на загальну суму 20 мільйонів 300 тисяч гривень.
Як отримати допомогу?
1. Звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або до штабів допомоги, розгорнутих в районах Києва.
2. Подати заяву та копії наступних документів:
- Паспорт
- Реєстраційний номер облікової картки платника податків
- Номер рахунку для виплати допомоги
- Довідка від ДСНС або поліції про факт шкоди від обстрілу

«Нагадаю, що компенсація за пошкоджене майно та інші види допомоги здійснюються державою. Для отримання цих компенсацій необхідно зареєструватися в додатку на порталі „Дія“ або подати документи до ЦНАП за місцем реєстрації», — уточнила Марина Хонда.
Нагадаємо, у столиці працюють штаби для постраждалих від російської атаки
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»