Ракетний обстріл лікарні «Охматдит»: серед загиблих лікарка і ще один дорослий

В лікарні «Охматдит» продовжують розбирати завали. Стало відомо про двох загиблих людей.
У медичних закладах столиці наразі перебуває 16 постраждалих внаслідок сьогоднішнього обстрілу столиці. Серед них семеро дітей. 15 осіб госпіталізовано. Медики надають всю необхідну допомогу.
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
Також Кличко заявив, що в лікарні «Охматдит» загинуло двоє людей. Обоє дорослі. Зокрема, одна лікарка.


Як повідомляють рятувальники, під завалами у дитячій лікарні «Охматдит» можуть перебувати ще люди. На місці події продовжують працювати екстрені служби, надаючи допомогу постраждалим та ліквідовуючи наслідки обстрілу.
За словами голови МВС, наразі рятувальники мають три години так званого «золотого часу», аби врятувати тих, хто може перебувати під завалами у лікарні. Перед цим врятували ще одну людина.
Зранку 8 липня росіяни вчергове обстріляли столицю ракетами.
У шістьох районах столиці зафіксували падіння уламків російських ракет.
Сніжана БОЖОК, фото Анна Білоус «Вечірній Київ»