ОЛЕНИЧ Петро Сергійович

Петро Оленич
Петро Оленич

Заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень у сфері цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO)

Народився у місті Очаків Миколаївської області.

У 2004 році закінчив Київський національний університет культури і мистецтв і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», здобув кваліфікацію «Юрист». 

Розпочав трудову діяльність на посаді провідного, а згодом і головного спеціаліста в Управлінні ІТ Міністерства юстиції України.

З серпня 2005 року працював на посаді головного спеціаліста в Департаменті конституційного права Міністерства юстиції.

У 2008 році працював на посаді менеджера в Департаменті житлової нерухомості компанії «KDD Group N.V.».

У 2009 році призначений заступником начальника Київської обласної філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру».

З вересня 2012 року працював начальником Головного управління Держземагентства у Сумській області.

З березня 2017 року перший заступник директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

З липня 2018 року директор Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

27 липня 2018 року призначений на посаду директора Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

З 2 квітня 2021 року працює заступником голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень.

Петро Оленич