ПОЛІЩУК Оксана Миколаївна

Оксана Поліщук
Оксана Поліщук

Начальник Управління з питань реклами КМДА

Народилася у 1978 році в м. Черкаси. 

Отримала повну вищу освіту. Закінчила в 2001 роціЧеркаський державний технологічний університет за спеціальністю «Фінанси», а в 2006 році — Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр». 

У 2003 році почала працювати в Управлінні земельних ресурсів виконавчого комітету Черкаської міської ради, де пройшла шлях від спеціаліста до заступника начальника управління.

2009-2013 рр. — перейшла до Департаменту містобудування виконавчого комітету Черкаської міської ради. На посаді заступника начальника управління планування та архітектури працювала над упорядкуванням реклами та гармонізацією публічного простору міста.

З 2014 року по лютий 2021 року очолювала спершу як директор, а згодом — як Голова об’єднання, Асоціацію зовнішньої реклами України.

9 березня 2021 року призначена на посаду начальника Управління з питань реклами КМДА.

Рідна мова – українська. Вільно володіє російською, базовий рівень володіння англійської мови.

Всі публікації з Оксаною Поліщук

 • Опори освітлення — не місце для рекламного сміття

  З опор освітлення у столиці приберуть рекламні конструкції

  Управління з питань реклами КМДА, зважаючи на скарги киян щодо рекламних конструкцій на опорах освітлення, що псують естетичний вигляд столиці, обіцяє вирішити це питання.

  19 березня 2021, 08:51
 • З 2014 року по лютий 2021 року Оксана Поліщук очолювала Асоціацію зовнішньої реклами України

  Стало відомо, хто очолив Управління з питань реклами у Києві

  9 березня 2021 року Оксана Поліщук призначена на посаду начальника Управління з питань реклами КМДА. Вона пообіцяла продовжити роботу з впорядкування розміщення реклами та вивісок, спрощення механізмів подачі документів, а також врахувати у своїй роботі нові тенденції та світовий досвід.

  12 березня 2021, 16:55