ПРОКОПІВ Володимир Володимирович

Прокопів Володимир
Прокопів Володимир

Заступник голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень

Прокопів Володимир Володимирович народився 21 серпня 1983 року у м. Івано-Франківськ. 

Освіта – вища. 2000 р. - закінчив Івано-Франківський природничо-математичний ліцей. Того ж року вступив до Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника (м. Івано-Франківськ), де у 2005 р. отримав диплом за спеціальністю «Радіофізика та електроніка».

2005 р. - вступив до Тернопільського національно-економічного університету, де в 2007 році отримав диплом магістра за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» та кваліфікацію – менеджер з адміністративної діяльності.

2012 р. - захистив кандидатську дисертацію та отримав науковий ступінь кандидата хімічних наук у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника.

2005 - 2006 рр. - заступник голови правління страхового акціонерного товариства «ОСТРА» у м. Харків.

2006-2007 рр. - помічник-консультант народного депутата України Анатолія Матвієнка. 

2007-2009 рр. - головний спеціаліст відділу оздоровлення, праці та соціальної роботи Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА; заступник начальника відділу оздоровлення, праці та соціальної політики Головного управління сім’ї та молоді КМДА.

2010-2014 рр. – помічник-консультант народного депутата України Анатолія Матвієнка. 

2014 р. -  призначений на посаду провідного спеціаліста відділу Державної інспекції сільського господарства. У березні того ж року був призначений на посаду заступника директора Департаменту контролю за використанням і охороною земель у Державній інспекції сільського господарства України.

З травня 2014 р. - депутат Київської міської ради. 

2015-2020 рр. - секретар Київської міської ради - заступник міського голови (Віталія Кличка).

25 жовтня 2020 року на виборах до Київради обрано депутатом Київради IX скликання від партії «Європейська солідарність». Голова фракції «Європейська солідарність».

8 грудня 2020 р. - обраний заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень.