ХМАРСЬКИЙ Олег Іванович

Олег Хмарський
Олег Хмарський

Начальник комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Подільського району» м. Києва

Хмарський Олег Іванович народився 8 травня 1966 року. 

У 1985 році закінчив технікум міського електротранспорту за спеціальністю «Будівництво і експлуатація міських шляхів сполучення і внутрішньозаводських шляхів»,  здобув кваліфікацію технік-будівельник.

У 1993 році закінчив Київський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Міське будівництво та господарство», здобув кваліфікацію інженер-будівельник.

Трудову діяльність розпочав у 1984 році на посадах: шляхового робітника, майстра, старшого майстра, заступника начальника по виробництву  та     головного інженера комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційного управління по ремонту та утриманню  автомобільних шляхів та споруд на них  Печерського району»   м. Києва.

Тричі обирався депутатом Печерської районної ради.

З 2000 року по 2007 рік призначений на контрактній основі начальником комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційного управління по ремонту та утриманню  автомобільних шляхів та споруд на них  Подільського району»   м. Києва.

 З 2007 року переведений на посаду головного спеціаліста відділу експлуатації мостових та гідротехнічних споруд комунальної корпорації «Київавтодор».

 З 2010 року призначений на контрактній основі начальником комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційного управління по ремонту та утриманню  автомобільних шляхів та споруд на них  Подільського району»   м. Києва.

Всі публікації з Олегом Хмарським