ПОПОВИЧ Оксана Миколаївна

Оксана Попович
Оксана Попович

Перший заступник директора Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Попович Оксана Миколаївна народилася 01 січня 1979 року у м. Києві.

Закінчила Академію адвокатури України‚ спеціальність «Правознавство», кваліфікація – юрист.

З 2008 року до 2012 року працювала на посадах діловод‚ секретар суду‚ консультант суду‚ помічник судді‚ помічник голови‚ заступник керівника апарату Дарницького районного суду м. Києва.

З серпня 2012 до жовтня 2014 року – головний спеціаліст юридичного відділу Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у місті Києві.

З жовтня 2014 до січня 2017 року – головний спеціаліст, заступник начальника відділу правової роботи Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у місті Києві.

Січень 2017 року – начальник відділу аналізу містобудівної документації Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва.

Лютий 2017 року – завідувач юридичного сектору Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва.

З березня 2017 року – заступник директора Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва.

У травні 2018 року призначена на посаду першого заступника директора Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва.