Олексій Кулеба
Перший заступник голови КМДА з питань самоврядних повноважень
Сторінка автора у Facebook:

Замість незаконної торгівлі біля ВДНГ буде сквер

Демонтували 40 незаконно встановлених МАФів на ВДНГ. Це одна з декількох локацій у місті, де цього року відбулися наймасштабніші демонтажі незаконних торговельних споруд. 

Адже тепер ми практикуємо звільняти міський простір цілими масивами. 

Так зробили на Троєщині, на проспекті Соборності, біля  Клінічної лікарні швидкої допомоги, де довелося попрацювати понад 1,5 місяці. Нині КП «Київблагоустрій» відпрацьовує Голосіївський район.

Сьогодні бригади КП “Київблагоустрій” завершили демонтажні роботи біля метро «Виставковий центр».

Нині на проспекті  Глушкова працюють фахівці КП УЗН Голосіївського району. Прибирають будівельне сміття та розчищають територію для майбутнього газону. Далі розроблять план благоустрою, завезуть чорнозем та озеленять територію. 

Отримаємо замість незаконного «п’ятачка» з кіосками-нелегалами  новий громадський простір. Це поширена і досить дієва практика тепер у Києві. Замість демонтованих МАФів облагороджувати територію, створювати газони, садити дерева.  Це естетично привабливо та не дає можливості встановлювати нові тимчасові споруди. 

А кияни вже передають мені нові адреси й прохання звільнити громадський простір. Це і територія біля станції метро «Голосіївська», й підземний перехід біля станції метро «Політехнічний інститут». Але спочатку ми маємо впевнитися, що МАФи стоять незаконно. Перевіримо документи, у разі негативного висновку попередимо власників, запропонуємо самостійно залишити локацію. Усе має відбуватися за законом. Проте я вдячний киянам за підказки, ми з командою інспекторів благоустрою завжди реагуємо на звернення людей. Й дуже багато роботи виконано саме завдяки небайдужим містянам.