Катерина Ганус
Менеджерка Київського осередку Української академії лідерства
Сторінка автора у Facebook:

Студенти Української академії лідерства згадали імена всіх загиблих героїв російсько-української війни

14 жовтня студенти Академії  провели кількагодинну онлайн-акцію пам‘яті “Герої серед нас” до Дня захисників та захисниць України. 

Близько 200 молодих людей з усієї України згадувала героїв у символічних місцях Києва, Маріуполя, Львова, Харкова, Миколаєва. Онлайн-акція пам’яті “Герої серед нас” у прямому ефірі тривала понад 2 години. 

892 імені загиблих героїв озвучили студенти Академії Київського осередку на Інститутській та приєдналися до щоденного ранкового церемоніалу вшанування захисників України на території меморіального комплексу «Зали пам’яті» хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели Пам‘яті, що символізувало вдячність кожному герою за можливості, які вони створили для нас. 

Для студентів Академії - це день пам’яті, нагадування про те, що люди, які відстоюють наші кордони є захисним бар’єром для свободи. 

“Закликаємо частіше віддавати частинку своєї доброти та шанувати захисників та захисниць України, які дозволяють насолоджуватись мирним небом над головою жертвуючи своїм життям заради нас та нашої свободи.”, — поділилась студентка Київського осередку Української академії лідерства Софья Башинська.

Співзасновник та член Наглядової ради Академії Андрій Зелінський звернувся до студентів 5 осередків та поділився досвідом. Він розповів, що коли почалася війна, то побачив людей, які усвідомили свою відповідальність за день сьогоднішній і за Україну. Тоді їм бракувало одягу, індивідуального захисту, але не бракувало  одного — людяності і любові.  А воїн з любов'ю у серці здатний на перемогу — над собою та обставинами, над противником будь-якого масштабу і калібру. Тому Андрій Зелінський наголошує, що ми маємо пам'ятати наших воїнів, але пам'ять має стати для нас не пасткою, а мотивацією — аби бути народом борців, жити на землі добра, у краю гідності й свободи.

“Це день пам'яті людей, які відстоюють кордони. Завдяки ним я можу ходити об 11 вечора по центру міста без комендантських годин, можу одягати національний одяг, слухати українську музику та говорити і робити те, що думаю. Проходячи під синьо-жовтим прапором, який в 2014 році в моєму рідному Краматорську зривали звідусіль, я відчуваю дім, безпеку та віру в майбутнє.  Тому шануємо наших захисників та захисниць, які віддають свої сили та життя заради нас та нашої свободи”, — каже Камозін Микита, студент Української академії лідерства. 

Організатором цієї онлайн-акції є Українська академія лідерства

Українська академія лідерства — це освітня платформа для молоді з формування лідерських якостей. Академія поєднує річну програму всебічного розвитку для вмотивованих підлітків 16-20 років та масштабні соціальні проєкти для суспільства. Академія — один із лідерів у роботі з активною молоддю та найпотужніший молодіжний лідерський рух в Україні. Це національна мережа потужних центрів у Києві, Львові, Маріуполі, Харкові, Миколаєві. Деталі - за посиланням: http://join.ual.ua/