Матеріали Валентина Ковальського
архів за 18 березня 2020 року
-
Мільйони на пандемію: столичні благодійники виділять гроші
10 млн грн для протидії коронавірусу – стільки грошей витратить організація «Благодійний фонд родини Жебрівських», яка є правонаступником фонду «Фармак».
18 березня 2020, 09:12
