Матеріали Валентина Ковальського
архів за 31 травня 2018 року
-
Академік Лариса Баль-Прилипко про їжу та сучасні технології
Орден княгині Ольги III ступеню — цю президентську нагороду вручили професору, доктору технічних наук, академіку Ларисі Баль-Прилипко, яка знає про їжу значно більше, аніж дієтологи: є визнаним експертом харчової промисловості, експерт багатьох телеканалів і постійний учасник телепрограми «Сніданок з 1+1», де коментує якість і безпечність українських і зарубіжних харчових продуктів: м'ясних, молочних, кондитерських, хлібопекарських виробів, овочів, фруктів і напоїв тощо. Посада зобов’язує: вона — декан факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП).
31 травня 2018, 15:38
