Київ під ракетним ударом: уламки впали у Дарницькому районі

Захисники неба збивають ворожі цілі над містом. Фото: Даша Гришина
Захисники неба збивають ворожі цілі над містом. Фото: Даша Гришина

У столиці працюють сили ППО.

У четвер увечері, 25 червня, російська армія атакувала Київ балістичними ракетами. У місті лунають вибухи. Про загрозу балістики попередили Повітряні сили ЗСУ.

Сигнал сирени пролунав у столиці о 20:52. На цей момент ворог атакував місто щонайменше двома ракетами. Мер Києва Віталій Кличко закликав жителів столиці не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та перебувати в укриттях до відбою загрози. Зараз у місті працюють сили протиповітряної оборони.

Як повідомив Кличко, уламки збитої ракети впали на відкритій території у Дарницькому районі. Екстрені служби прямують на місце.

За іншою адресою в Дарницькому районі внаслідок удару загорілися складські будівлі. Як поінформували у ДСНС Києва, триває ліквідація пожежі.

Масштабна пожежа у Дарницькому районі

О 21:38 у Києві пролунав відбій повітряної тривоги. Загроза тривала 46 хвилин. Пізніше Кличко повідомив, що внаслідок ворожої атаки постраждали двоє людей. Обом медики надали допомогу на місці.

Читайте також:

На Сумщині та Запоріжжі палали АЗС: росіяни били балістикою та дронами-камікадзе».

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»