П’ятеро кандидатів на посаду мера столиці

П’ятеро кандидатів на посаду мера столиці

Київська міська територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатами на посаду Київського міського голови Сергія Гусовського, Олександра Пузанова та Сергія Мельничука. Про це повідомили в Київському тервиборчкомі, передають "Українські новини".

 Сергія Гусовського висунула київська організація партії "Об'єднання "Самопоміч", Олександра Пузанова - регіональна організація партії "Опозиційний блок" у Києві. Народний депутат України та екс-командир добровольчого батальйону "Айдар" Сергія Мельничук балотується як самовисуванець.

Раніше Київський тервиборчком зареєстрував кандидатами на посаду Київського міського голови нинішнього мера Віталія Кличка, якого висунула територіальна організація "Блок Петра Порошенка" в Києві, і бізнесмена Євгена Рибчинського, який балотується як самовисуванець.

Таким чином, на посаду мера Києва претендують уже п’ятеро кандидатів.

Крім того, Київський тервиборчком зареєстрував список кандидатів у депутати Київради від партії "Об'єднання "Самопоміч", до якого включені 85 кандидатів. Список очолив Сергій Гусовський - депутат Київради, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» в Київській міській раді, підприємець-ресторатор.

Останній день подання документів для реєстрації кандидатів - 30 вересня, безпосередньо реєстрації - 1 жовтня.

Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня.