В столиці зустріли героїв-захисників

В столиці зустріли героїв-захисників

В прес-службі Міністерства оборони України повідомили, що сьогодні, 28 вересня, на Київщині урочисто зустріли воїнів зведеного загону Повітряних Сил Збройних Сил України, які виконували бойові завдання із захисту Батьківщини поблизу одного з найгарячіших місць проведення антитерористичної операції неподалік Донецька.

Не шкодуючи сил і власного життя військові Повітряних Сил, разом із представниками інших військових формувань мужньо протистояли агресії російської армії, демонструючи при цьому кращі риси захисника Вітчизни і турботу за безпеку та життя мирних людей.

Привітати героїв з поверненням, на урочистості прибули рідні військовослужбовців, представники командування Повітряних Сил Збройних Сил України, керівний та особовий склад Васильківського гарнізону, місцева громада, священнослужителі та волонтери.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять одинадцятьох героїв, які загинули протягом року у складі зведеного загону.

За зразкове виконання бойових завдань наказом Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України, воїнів-захисників заохочено грамотами та подяками, а групу військовослужбовців нагороджено пам’ятними нагрудними знаками.