Аеропорт «Київ» продовжує обслуговування «Трансаеро»

Аеропорт «Київ» продовжує обслуговування «Трансаеро»

Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) продовжує обслуговувати російську авіакомпанію «Трансаеро», оскільки вона погасила частину заборгованості згідно з графіком. Про це повідомили в прес-службі аеропорту агентству Інтерфакс-Україна.

Російська авіакомпанія мала погасити заборгованість за липень у розмірі $ 127,485 тис. до 28 вересня і виконала це. У разі несплати аеропорт «Київ» погрожував припинити її обслуговування. Тепер борги за серпень та вересень ($ 649,254 тис.) компанія має виплатити у жовтні чотирма траншами.

Нагадаємо, що 25 вересня Кабінет Міністрів України прийняв рішення про заборону польотів в Україну російських авіакомпаній, зокрема «Аерофлоту» і «Трансаеро». Передбачається, що авіаперевізникам РФ заборонять літати в Україну з 25 жовтня. Міністр транспорту Росії Максим Соколов прокоментував ситуацію так: «Якщо ці наміри будуть реалізовані в реальні документи авіавлади України, які закриють повітряний простір для російських компаній, то російська влада буде змушена прийняти дзеркальні заходи». Міністр також зауважив, що від цього рішення постраждають в першу чергу українці.