Шанс утеплити дім: у Києві стартує конкурс проєктів

Шанс утеплити дім: у Києві стартує конкурс проєктів

У понеділок, 30 листопада у Києві стартує перший етап конкурсу енергоефективних проєктів за програмою співфінансування  70/30. Мешканці житлових будинків, у яких створено ОСББ та кооперативи, зможуть реалізувати енергоефективні заходи.

Прийом проєктів для участі в конкурсі триватиме до 30 грудня. Відповідне рішення сьогодні ухвалила конкурсна комісія. Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко.

«У зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції змушені трішки змінити формат роботи. По-перше, засідання конкурсної комісії відбулось в режимі онлайн і дещо змінюється процес прийому проєктів для участі в Конкурсі. Зокрема фахівці Департаменту житлово-комунальної інфраструктури прийматимуть проєкти виключно за попереднім записом з 30 листопада до 30 грудня 2020 року щоденно з 8:40 до 11:40 години, - зазначив  Дмитро Науменко.

Записатись для подання проєктної пропозиції можна з 30 листопада до 24 грудня за номерами телефонів: (044) 279-81-86 та (044) 279-38-01 2020 року.

У Департаменті пояснили, що  30 листопада розпочинається прийом проєктів, далі за результатами рейтингування конкурсна комісія визначить проєкти-переможці, що будуть реалізовані в наступному році в рамках виділеного фінансування.

До слова, за роки роботи програми співфінансування  70/30у столиці втілено понад 600 проєктів із енергозбереження.

Підготувала Наталка Марків