У столиці назвали кращі туалетні кімнати року

У столиці назвали кращі туалетні кімнати року

Напередодні Всесвітнього дня туалета, який святкується 19 листопада, у київському Музеї історії туалету пройшла церемонія оголошення переможців Всеукраїнського конкурсу «Найкраща туалетна кімната BEST WC 2020». Серед них -  11 київських учасників.

Конкурс «Найкраща туалетна кімната BEST WC» проводиться серед громадських вбиралень популярних закладів з метою підвищення санітарних вимог до громадських вбиралень з боку закладів, що надають послуги та з боку самих споживачів. Організатором конкурсу є Музей Історії Туалету, який вже 13  років досліджує та популяризує історію гігієни За право отримати відзнаку BEST WC 2020 та позначити вбиральню у своєму закладі як найкращу в Україні змагалися 396 закладів з 11 областей України. 


За словами засновників Музею Історії Туалету та конкурсу BEST WC, Марини та Миколи Богданенків, BEST WC 2020 є знаковою подією у часи пандемії, яка продемонструє сучасні підходи до вирішення питання особистої гігієни у самому незахищеному місті – громадській вбиральні. 

Після перевірок та таємних ревізій волонтерів члени журі BEST WC 2020 обрали 34  переможця у 7 номінаціях. Знайомимо з київськими лауреатами. НОМІНАЦІЯ ГРОМАДСЬКІ ВБИРАЛЬНІ

Вбиральня поруч з парком «Юність» у місті Києві (вбиральня Київводфонду)НОМІНАЦІЯ ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНІ ЦЕНТРИ

ТРЦ River Mall (Київ)
ТРЦ Gulliver (Київ)НОМІНАЦІЯ КІНОТЕАТРИ (ТЕАТРИ), МУЗЕЇ, ПАЛАЦИ, ЗООПАРКИ, ПЛАНЕТАРІЙ

Кінотеатр Multiplex в ТРЦ Lavina Mall (м. Київ)
Київський Зоопарк
Київський Планетарій
Національний музей Тараса Шевченка


НОМІНАЦІЯ ГРОМАДСЬКІ ВБИРАЛЬНІ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

АЗС «Socar» (м. Київ)
АЗС «Glusco» (м. Київ)
ТЦ ACADEM City (м. Київ)
Гіпермаркет Леруа Мерлен (м. Київ)

Повний перелік переможців

Марія Катаєва, фото організаторів