Куди «прямує» Подільсько-Воскресенський міст: опублікували карту

Куди «прямує» Подільсько-Воскресенський міст: опублікували карту

Акваторія озера Райдужне, під час робіт на Подільсько-Воскресенському мостовому переході, буде збережена. На цьому наголошують у КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва», спростовуючи інформацію, яку опублікували ЗМІ.

«Проєктом передбачено влаштування місцевих проїздів вздовж траси Подільського мостового переходу в межах насипу на ділянці від озера Русанівське до вул. Центральної Садової з забезпеченням можливості з’їзду та заїзду і з врахуванням збереження акваторії озера Райдужне та розв’язанням напрямків руху автомобільного транспорту по з'їздах з мостового переходу в напрямку вул. О. Бальзака та вул. А. Навої», - зазначили у Дирекції та показали карту генерального плану будівництва.

Наразі тривають роботи по будівництву ділянки Подільського мостового переходу від дамби Русанівських садів до шляхопроводу через залізницю з шляхопроводом включно.

Влаштовано фундаменти та опори шляхопроводу на ділянці від вулиці Центральної садової до перетину з залізницею, триває виконання робіт з будівництва огороджуючих конструкцій перегінних тунелів метрополітену, земляні роботи, а також роботи з влаштування насипу.

На лівому березі міст пройде вздовж Русанівських садів з влаштуванням транспортної розв’язки між залізницею і озером Райдужне та транспортним сполученням вулиць  Бальзака та Алішера Навої.

До слова, сьогодні мер столиці Віталій Кличко показав динамічне відео, як триває будівництво мосту.

Підготувала Наталка Марків