Уночі на Дніпровському узвозі обмежать рух транспорту

Уночі на Дніпровському узвозі обмежать рух транспорту

На Дніпровському узвозі обмежать рух транспорту у зв’язку із будівництвом другої черги музею «Меморіал жертв Голодомору». 

«Тимчасово заборонити рух транспортних засобів у зв’язку із здійсненням робіт з монтажу прольоту мостової конструкції над Дніпровським узвозом у Печерському районі з 23:00 13 листопада до 05:00 14 листопада», - йдеться у розпорядженні КМДА.

На час робіт буде діяти тимчасова схема організації дорожнього руху на цій ділянці.

 Схема об’їзду:

  • від Європейської площі – вул. М. Грушевського – Петрівська алея – Паркова дорога – Алея Героїв Крут – вул. Лаврська – площа Героїв Великої Вітчизняної війни
  • від транспортної розв’язки на перетині Наддніпрянського шосе та бульвару Дружби народів – Набережне шосе – вул. Набережно-Хрещатицька – розворот на перетині з вул. Хорива – вул. Набережно-Хрещатицька – Боричів узвіз – Володимирський узвіз – Європейська площа
  • від Річкового вокзалу (Набережне шосе) – бульвар Дружби Народів – вул. Лаврська – вул. І. Мазепи – вул. М. Грушевського – Європейська площа.

Відповідальність за своєчасне та безаварійне виконання робіт поклали на директора Державного унітарного підприємства  "Дирекція з будівництва другої черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору».

Поки будується друга черга команда Музею Голодомору адаптувала освітнє заняття та екскурсію для незрячих та слабозорих у рамках проєкту «Дотик на пам’ять».

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»