Під Києвом спіймали жадібних рибалок із судаками

Під Києвом спіймали жадібних рибалок із судаками

На Вишгородщині викрили двох недобросовісних рибалок, які «натягали» судаків понад дозволеної норми. Інцидент стався 11 листопада на Київському водосховищі біля села Старі Петрівці.

Двоє чоловіків добули 24 кг риби, чим перевищили добову норму вилову на 18 кг (36 судаків). Інспектори Київського рибоохоронного патруля склали на жадібних рибалок протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Кожному загрожує штраф від 340 до 680 гривень.

Але чоловікам доведеться ще відшкодувати 18 тисяч 360 гривень збитків, нанесених рибному господарству. Нагадаємо, що збитки розраховуються згідно чинних такс, за якими судак оцінений у 510 гривень.

Як відомо, добова норма вилову на одного рибалку складає не більше 3 кг. Раків дозволено добувати не більше 30 штук на одну особу за добу.

Днями рибінспектори зафіксували зухвалий випадок порушення правил промислового рибальства біля села Сухолуччя у Вишгородському районі. Ланковий рибалка наловив на Київському водосховищі у забороненому місці лящів на 33 тисячі гривень.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»