Від серця до лапок: у Києві проводять зворушливі уроки

Від серця до лапок: у Києві проводять зворушливі уроки

Ветеринари комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» відновили проведення «уроків доброти» у рамках проєкту «Від серця до лапок».

«Такі уроки – важлива частина нашої просвітницької роботи щодо регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами. «Уроки доброти» вважаю роботою на перспективу, адже найкращий спосіб зменшити кількість безпритульних тварин – виховувати з дитинства відповідальність за домашніх улюбленців», – зазначила в. о. директорки КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Наталя Мазур.

Також вона підкреслила, що подібні заходи – не новина для столиці.

Ветеринари комунального підприємства вже кілька років проводять такі уроки в загальноосвітніх школах столиці та області.

Проєкт «Від серця до лапок» – це серія 45-хвилинних інтерактивних занять, під час яких дітям пояснюють, як правильно піклуватись про домашніх тварин, чому не можна ображати безпритульних котів та собак, розповідають про життя та історії окремих тварин у муніципальному притулку. Важлива складова таких зустрічей – жива комунікація між дітьми та фахівцями.

Підготувала Наталка Марків