Київський стоматолог і екскурсовод влаштує незвичний забіг у метро

Київський стоматолог і екскурсовод влаштує незвичний забіг у метро

Київський лікар-стоматолог, який з 2015 року проводить екскурсії по метро планує встановити незвичний забіг станціями київської підземки. Національний Реєстр Рекордів планує зафіксувати це досягнення - «Мінімальний час проїзду по всіх лініях метро з виходом на перон на кожній станції».

-До 60-річчя відкриття Київського метрополітену, 6 листопада, екскурсовод Максим Дербенев, відомий як «Гід Білі Рукавички» встановить рекорд, - повідомили у Національному Реєстрі.

Щоб проїхати за найшвидший час усі 52 станції з виходом на перон на трьох підземних вузлах пересадки, потрібно знати деякі лайфхаки. Наприклад, в який момент потяг має найбільшу швидкість, в який вагон потрібно сісти на кожній пересадці, щоб бути першим в натовпі людей тощо.

Для ускладнення завдання, рекорд відбудеться в години пік, але з дотриманням всіх карантинних норм безпеки.

-Цей рекорд має засвідчити, що розв’язки в Київському метрополітені є одними з найзручніших серед усіх метро в Європі, - зазначає керівник Національного Реєстру Рекордів Лана Вєтрова.

Стартуватиме рекордний забіг у метро 6 листопада о 8.00 зі станції Теремки.  Рекорд буде планують оголосити на виході зі станції Арсенальна об 11 год 30 хв.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»