Грип наступає на Київ

Грип наступає на Київ

До Києва підбирається грип та ГРВІ – звичні для цього сезону захворювання. Так у столиці уже зафіксовано майже 10 тисяч випадків захворювання на ГРВІ та грип.

Окрім коронавірусу, зараз загострилися сезонні захворювання. Зокрема – на грип та ГРВІ. На сьогодні в столиці зареєстровано майже 10 тисяч випадків захворювання на ГРВІ та грип, -  про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн брифінгу.

Він зауважив, що симптоми цих захворювань та їх перебіг у порівнянні з коронавірусом - дещо різні.

-Тому будьте уважними до свого здоров'я. І при перших же ознаках захворювання звертайтеся до сімейного лікаря! Із власного досвіду скажу: коронавірус – хвороба підступна і виснажлива. Ліків від неї поки що немає. І сьогодні важливо кожному бути обережним, щоб убезпечити і себе і тих, хто поруч. Пам'ятайте про маски, антисептики, дотримання соціальної дистанції, - нагадав мер.

До слова, ще з серпня киян активно закликають вакцинуватися від грипу. Так директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург наголошувала, що щеплення проти грипу цього року має увійти до «обов’язкової програми» кожної свідомої людини.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»